Time slot management

Time slot control QTir Vám umožní efektivní plánování nakládek a vykládek ve Vašem areálu. Získáte tak přesný plán kdy která přeprava má být odbavena, což Vám umožní rozložit zátěž v čase a vyhnout se tak nečekaným příjezdům přeprav a špičkám v odbavení. Díky tomu dokážete lépe optimalizovat potřebné zdroje pro manipulace a také zkrátíte dobu čekání jednotlivých vozidel na nakládku či vykládku.

Rezervační portál pro přepravce

Aplikace QTir Vám z hlediska plánování umožní vytvořit takzvaná časová okna, ke kterým následně prostřednictvím rezervačního portálu umožníte přístup registrovaným přepravcům. Dispečeři přepravců následně přistupují právě do tohoto rezervačního portálu a rezervují si časová okna pro nakládku či vykládku jednotlivých přeprav.

Rezervační portál umožňuje zadat všechny důležité informace k přepravě jako jsou například číslo přepravy, číslo objednávky, registrační značka vozidla, kontakt na řidiče… Tyto údaje jsou následně předvyplněny řidiči během registrace, kde už je stačí pouze zkontrolovat, případně upravit, pokud je třeba. Dále je umožněno vkládání různých dokumentů k přepravám například CRM, dodací listy, vážní lístky…

V rámci tohoto portálu je možné také možné dispečerem sledovat stav odbavení přepravy ve Vašem areálu, má tak aktuální informace zda se přeprava stále odbavuje nebo je již dokončena a stejně jako přepravce Vám zde může doložit některé dokumenty, tak i Vy přepravci můžete na portálu zpřístupnit CRM, dodací listy, vážní lístky, protokoly o kontrole…

Plánování v aplikaci QTIR

Konkrétní přepravy je možné rovněž naplánovat přímo v aplikaci QTIR Vaším dispečerem. I v případě tohoto plánování se k přepravám zadávají veškeré důležité informace jako číslo přepravy, číslo objednávky, registrační značka vozidla atd.

Plánování přeprav je umožněno v několika úrovních přesnosti, nejčastěji se využívají tyto tři způsoby: Naplánování na konkrétní den bez časového omezení. Naplánování na časové okno bez výběru odbavovacího místa. Naplánování na časové okno konkrétního odbavovacího místa.

V aplikaci QTir tak vytvoříte ucelený plán odbavování přeprav na každý den, na základě kterého je možné dále plánovat další logistické úkony, jako například vychystávání zboží atd.

V neposlední řadě zde také získáte přehled o rezervovaných přepravách z rezervačního portálu pro přepravce a je zde umožněna jejich případná editace.

Integrace se systémy 3. stran

Time slot control je možné také provázat se systémy 3. stran, k tomu se obvykle přistupuje v případech kdy se plány přeprav tvoří například z objednávek přímo v IS jako jsou SAP, Abra, MS Dynamics. K výměnám dat v takových to provázáních dochází online, čímž je zajištěna přítomnost vždy aktuálních dat ve všech systémech.

Kontakt

Pokud Vás naše řešení zaujalo, zanechte nám kontakt na Vás

Zaujalo Vás naše řešení, ale nejste si jistí, zda splní všechny vaše požadavky? Máte další otázky, na které jste na našich stránkách nenalezli odpovědi? Pokud ano, není problém se dohodnout na osobní schůzce, prezentaci, případně uskutečnit referenční návštěvu u některého z našich zákazníků.    TETRONIK v.d.  Tel: 416 782 458  Email: tetronik@tetronik.cz