VF Czech s.r.o.

Představení

Odbavovací systém pro logistické centrum

V roce 2004 bylo otevřeno nové logistické centrum ve Zdibech u Prahy. Jedná se o největší logistické centrum VF pro oblast EMEA. Celosvětově je VF jedničkou v oblasti značkového oblečení, zaměstnává přes 50 000 zaměstnanců a je k dostání ve více než 150 zemích.

Řešení

Šetří nejen čas, ale také životní prostředí

Při příjezdu do areálu parkují řidiči před rampami. Registrace do systému probíhá v kanceláři dispečerů. Zde jsou předány potřebné dokumenty a dispečer zadá potřebné informace do odbavovacího systému. Ze systému je vytištěn lístek s pořadovým číslem a čárovým kódem, který je předán řidiči. Skladníci mají k dispozici dotyková PC na každé 4-5 ramp. Na nich vidí jednotlivé klienty a mohou si je vyvolávat k odbavení na požadovanou rampu. Navigace k místu odbavení je řešena pomocí 4 venkovních velkoformátových displejů. Každá rampa je také vybavena displejem pro zobrazení pořadového čísla a obsazenosti. Z vnitřní strany je umístěn majáček, který signalizuje na základě sepnutí IR závory najetí kamionu na rampu. Skladník pak ví, že je kamion již na místě a může otevřít vrata a začít s odbavením. Po ukončení odbavení skladník rampu v aplikaci uvolní a řidič odjíždí. Na dispečinku obdrží potřebné dokumenty a pomocí načtení čárového kódu z lístečku dojde k otevření závory a dopravce může opustit areál.
  • Sezónní návaly práce zvládáme díky systému společnosti Tetronik

    VF Czech s.r.o. – kolektiv zaměstnanců

Výsledek a přínos

Sezónní špičky již nejsou problém

Po nasazení řešení se navigace k místu odbavení i samotné odbavení zrychlilo. Ani v sezónních špičkách nevznikají díky vyvolávacímu systému žádné větší prodlevy a komplikace. Po úspěšném testování systému v praxi na části logistického centra došlo k jeho rozšíření na celý areál.

Kontakt

Pokud Vás naše řešení zaujalo, zanechte nám kontakt na Vás

Zaujalo Vás naše řešení, ale nejste si jistí, zda splní všechny vaše požadavky? Máte další otázky, na které jste na našich stránkách nenalezli odpovědi? Pokud ano, není problém se dohodnout na osobní schůzce, prezentaci, případně uskutečnit referenční návštěvu u některého z našich zákazníků.    TETRONIK v.d.  Tel: 416 782 458  Email: tetronik@tetronik.cz