Skip to main content

VAMAR INTERNATIONAL s.r.o.

Představení

Systém pro logistiku

Logistická firma Vamar International byla založena v roce 1992. Od té doby se z malé firmy stala velká logistická společnost s celosvětovým dosahem, poskytující kompletní logistické služby.

Řešení

Kompletní informace o odbavení na jednom místě

Při příjezdu do areálu zaparkují řidiči na stanovených místech a přecházejí do objektu s kanceláří. Zde se nachází registrační kiosek. Kiosek je v prvním kroku možné přepnout do jednoho z šesti jazyků. Na dalších obrazovkách zadávají postupně řidiči další informace pro urychlení komunikace s obsluhou, jako jméno, telefonní číslo, registrační značky a čísla shipmentu. Číslo je validováno proti importovaným informacím a v případě špatného zadání, je řidič na tuto skutečnost upozorněn. Na základě tohoto čísla se obsluze spárují informace zadané řidičem s kompletními informacemi o odbavení. Obsluha má tak všechny informace pohromadě v jednom rozhraní vytvořeném na míru, dle požadavků zákazníka. Z rozhraní je následně možné vytisknout formulář pro přijetí kamionu se všemi potřebnými informacemi, vyvolat řidiče ke zvolené rampě, doplnit informace o zahájení a ukončení odbavení, případně informace o problému s odbavením. Vyvolání probíhá prostřednictvím zaslání SMS na telefonní číslo zadané při registraci.
  • Řešení, které urychlilo a zjednodušilo komunikaci s řidiči

    Vamar International s.r.o. – kolektiv zaměstnanců

Výsledek a přínos

Kompletní informace a funkce pro odbavení v jedné aplikaci

Díky registraci na samoobslužném kiosku se zmenšila administrativní zátěž obsluhy. Po zadání čísla shipmentu se všechny informace o přepravě párují a jednotlivé kroky a jejich časy, tedy například registrace, vyvolání, začátek a konec odbavení jsou logovány a slouží k řešení případných reklamací a generování statistických údajů. Samotné odbavení je díky integraci všech informací a funkcí v jedné aplikaci znatelně rychlejší.

Kontakt

Pokud Vás naše řešení zaujalo, zanechte nám kontakt na Vás

Zaujalo Vás naše řešení, ale nejste si jistí, zda splní všechny vaše požadavky? Máte další otázky, na které jste na našich stránkách nenalezli odpovědi? Pokud ano, není problém se dohodnout na osobní schůzce, prezentaci, případně uskutečnit referenční návštěvu u některého z našich zákazníků.    TETRONIK v.d.  Tel: 416 782 458  Email: tetronik@tetronik.cz